Týždenné menu
Foto
Otváracie hodiny

Samoobslužná reštaurácia sa nachádza v administratívnej budove v Ružinove. V dennej ponuke Menu sa nachádzajú rôzne druhy mäsových a zeleninových jedál + múčnik. Denné Menu ponúka polievku, hlavné jedlo, nápoj. Okrem teplého pultu je v ponuke široká škála čerstvých šalátov, z ktorých si môže každý nabrať sám podľa vlastnej chuti a množstva(cena denného menu od 3,70 € po 4,80 €).Na objednávku pripravujeme obložené chlebíčky, obložené rožky, obložené misy. Okrem toho zabezpečujeme rôzne rodinné oslavy, pracovné posedenia, promočné hostiny, svadby. Kapacita našich priestorov je 150 osôb.

V našej reštaurácii je vítaná široká verejnosť, špeciálne pre seniorov ponúkame denné menu za zvýhodnené ceny. Kto nemá času nazvyš, hlavné jedlo aj polievku Vám zabalíme. Takisto ponúkame kávu zo sebou-TAKE AWAY.

Prečo sa Vám oplatí u nás pravidelne stravovať?Ponúkame kvalitné jedlo za rozumnú cenu,v príjemnom prostredí a s ústretovým personálom:)okrem toho je možné využiť priamo v budove služby Daňového Úradu, služby Slovenskej Pošty, bankomat, ....

 

Pokiaľ Vám u nás chutilo , povedzte to ostatným, pokiaľ nie, obráťte sa na nás:)

| Úvod | Obedové menu | Jedlá na objednávku | Kontakt |
Copyright © 2011 Reštaurácia Apores, s.r.o.